Buď FIT, nie len IT!

Tento rok sa uskutoční už 7. ročník bežeckých pretekov Buď FIT, nie len IT! na Bakovej Jame vo Zvolene. Štart pretekov je na kopci nad mestom s nádherným výhľadom na mesto Zvolen, a vlastne celú Zvolenskú kotlinu, a tiež na Poľanu a ďalšie vrchy v okolí Zvolena.

Dospelí bežci si môžu vybrať z dvoch tratí, a to hobby a hlavný okruh. Hlavný okruh sa beží v lese a po lúkach, po rovine aj v kopci, s prevýšením cca 290 m a jeho dĺžka je 6,5km. Počas behu bežcov sprevádzajú krásne výhľady na okolitú prírodu. Hlavný okruh je zaradený do Zvolenskej bežeckej ligy. Hobby okruh je v lese s miernym prevýšením. Jeho dĺžka je 3,5 km. Okrem úvodných a záverečných 200m sa celý beží v lese. Je vhodný aj pre začínajúcich bežcov.

Zúčastniť sa môžu aj deti, pre ktoré je určená 400 metrová trať. Okrem víťazov budú všetky deti odmenené za ich športový výkon. Po behu bude pre nich pripravený aj iný zábavný program.

Tento beh je špeciálny tým, že je vo formáte ZERO WASTE. To znamená, že sa pri ňom nevyprodukuje žiadny odpad. Bežcov bude v cieli čakať guláš a bohatý program.

Dátum

jún 26 2021
Expired!

Čas

8:30 - 12:00

Cena

8€

Miesto

Zvolen - Baková Jama
Zvolen - Baková Jama

Organizátor

Lucia Piatriková
Telefón
0918148212
Email
luci.piatrikova@gmail.com
Web stránka
https://misosport.sk/pretek/bud-fit-nie-len-it-2021

Pridaj komentár