Ako sa zapojiť?  Zabehni, odkráčaj, prejdi s kočíkom, na kolobežke, akokoľvek sa poprechádzaj. Vybehni na čerstvý vzduch a vychutnaj si ten slobodný nádych a výdych.

Štartovné: V ľubovoľnej výške na transparentný účet OZ SK24 0900 0000 0051 7800 2161.

Vyzbierané štartovné bude použité na nákup konkrétnych aktuálnych potrieb pre ľudí utekajúcich pre vojnou z Ukrajiny. Použitie budú koordinovať príslušníci Civilno-Vojenskej Spolupráce „CIMIC“ OS SR vykonávajúci službu na hraniciach, ktorých osobne poznám.

Motto: VY pomôžete svojmu telu a mysli, MY tým aktuálne najzraniteľnejším.

Registrácia: Môžete  sa zaregistrovať ako jednotlivec, tím, škola, firma, rodina. Registrácia prebieha na stránke  milujembehanie.sk/virtuálny_beh_mieru/registracia

Pri registrácii uveďte prosím to isté meno, ktoré uvediete aj pri platbe vášho štartovného do popisu transakcie, aby sme to vedeli jednoducho spárovať.  Ak si prajete zostať v anonymite, budeme to rešpektovať, v  tomto prípade napíšte do popisu platby „Anonym“ ako aj do mena pri registrácií.

Organizácia:

Registrácia, ako aj vykonanie behov bude prebiehať od 2.3. do odvolania.

Zoznam štartujúcich bude priebežne uverejňovaný na tejto stránke.

Záznamy Vašich  behov, či iných športových počinov posielajte cez messenger alebo na fan page „milujem behanie“  https://www.facebook.com/groups/793225334661289 alebo pošlite screenshot na info@milujemebehanie.sk, alebo napíšte akýkoľvek údaj vašej aktivity, ktorý následne priradíme  k vášmu menu v zozname štartujúcich.

Výšku dobrovoľného štartovného nebudeme uverejňovať, ale pri každom prispievateľovi bude napísaný spôsob jeho použitia.

Priebežne tiež budeme uverejňovať celkový sumár vyzbieraných a použitých finančných prostriedkov.

Registrovaní bežci:

Lenka Kubíková

Daniela Červeňová

Kubo

Peter Hlaučo

Mengus

Pridaj komentár