ZBL AGGLU

3. ročník ZIMNEJ BEŽECKEJ LIGY sa v bude bežať virtuálnou formou! 3 kolo

Aktuálna epidemická situácia rozdelila 3 kolo na Dva okresy. Bude sa bežať v okrese TR a aj MT.
Dobre teda, začneme okresom Turčianske Teplice. 3. kolo „Beh do vrchu“ začína od zajtra a štartujeme pod viaduktom na Hornej Štubni ako po minulé roky. Nádherný trailový okruh, ktorý sa nachádza v blízkosti Turčianských Teplíc. Mapu bežeckého okruhu nájdete na tomto odkaze: podrobná mapa bežeckého trail okruhu Horná Štubňa. V mieste, kde sa trasa rozdvojuje sa beží doprava a po celom okruhu sa znova napojíte na začiatok trate. Pripravte sa na stúpania a klesania, buď ľad, bude blato a všetko čo k tomu patrí. Tešíte sa?
P.S.: nesnažte sa ísť až na Štart autom! Cesta je rozbitá, blato a jamy.
Martinčania a okolie pozor!! Vaša trasa vás zavedie nakoniec do Blatnickej doliny. Štartovať budete pri mostíku a budete bežať po tabuľu Ústie Juriašovej doliny a NASPÄŤ! Trasa nie je označená nakoľko sa jedná o národný park ale to určite zvládnete. Tešíme sa na vaše fotky, pretože táto trasa sa beží prvýkrát v histórii Zimnej bežeckej ligy 🙂 Očakávajte rovnako zimno-jarné podmienky.
3koloZBL AGGLU obrátka 3koloZBL AGGLU sta

Ako sa prihlásim?

Jednoducho! Pošli nám screenshot/printscreen („po slovensky snímku“, hovorí Google) z tvojej aplikácie, ktorú používaš na zaznamenanie trate a času na e-mail: zbl@agglu.sk Nie je dôležité, akú appku používaš, my len potrebujeme vidieť:

  • že ste odbehol/a trať, ktorú sme určili
  • v pridelenom termíne
  • čas (ale len preto, aby sme videli, či si makal/a aj počas sviatkov 😉 )

Do e-mailu sa podpíš, pretože nie vždy je meno a priezvisko z adresy jasné. Svoje výsledky nám posielaj iba na e-mail a nie na Facebook, aby sa nám zbytočne niečo nezapatrošilo.

Tento ročník bude víťaz každý, kto sa zapojí. Chceme Vás však požiadať o dodržiavanie aktuálnych nariadení vlády a nariadení hlavného hygienika, čo sa týka zhromažďovania a ochrany zdravia vzhľadom na pandémiu. Chceme, aby ste si ligu užili aj tento rok, avšak v rámci všetkých opatrení. Zamerajme sa teda tento krát na naše osobné výkony a pokecáme o nich spolu pri čaji, keď to situácia dovolí.

  • každý, kto odbehne všetkých 5 kôl, dostane tričko

Bude tyrkysové. Viac zatiaľ nepovieme 😀

Tak teda na záver vám len chceme povedať, PORIADNE SI ZAMAKAJTE!, dodržiavajte opatrenia a užite si to. Tešíme sa na vaše výkony.

 

Mapa trate aj s prevýšením

Dátum

feb 28 2021 - mar 06 2021
Expired!

Čas

1:00 - 0:00

Viac info

Čítať ďalej
Kategória

Organizátor

AGGLU SK
Email
martina.finkova@agglu.sk
Web stránka
https://agglu.sk/
Čítať ďalej

Pridaj komentár